kapı-isimliği

Kapı İsimliğinin Kullanım Amacı Nedir?

Yönlendirme, açıklama, isim, numara tanıtım gibi bilgileri kapı isimliği sağlar. Kapı isimliği özel ve kurumsal iş yerlerinde zorunlu hale getirilmiştir. Kapı isimliklerine isim, numara, meslek yazarak istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.

Kapı isim tabelasında sağ ve solunda resmin basılı olduğu görseli yerleştirmek için kanallar bulunmaktadır. Resmin yazılı kartonu eğerek kanallara yerleşimini sağlarsınız. Kapı isimliği görseli daha uzun süre kullanışlı olsun diye PVC ile üzeri kaplatılır.

Kapı isimliğinin arkasındaki bantları sayesinde istenilen yere yapıştırmak çok kolay olur. Kullanım açısından hem şık hem de pratiktir. Kapı isimlikleri yüksek kalite standartlarında yapılmaktadır. Özgün ve şık kapı isimliklerini tercih ederek kurumsallık kimliğinize değer katarsınız.

Kapı isimlikleri bulunması gereken birimlere hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Hastanelerde doktor odaları ararken uzun zamanlar harcarız. Kapı isimlikleri bize kısa sürede yardımcı olarak bulmamızı sağlar. Kapı isimlikleri her mekana uyum sağlayacak şekilde yapılmaktadır.

Kapı isimliklerinde en çok kullanılan, alüminyum kapı isimliği ve pleksi kapı isimliğidir. Alüminyum kapı isimlikleri değişebilir yapılara sahiptir. Bombeli ve düz çeşitleri mevcuttur. Alüminyum ve pleksi kapı isimlikleri temizlik bakımından kolaydır. Bu özelliğinden dolayı çok tercih edilmektedir. Kullanım ömürleri de uzundur.