duvar-kagidi-baski

Dijital Baskılı Duvar Kağıdı

Var olan hazır desen ve şekiller yerini istediğiniz resmi ya da grafiği uygulayabileceğiniz duvar kağıdı baskı sistemidir. İstediğiniz bir manzara, resim ya da grafiği duvar kağıdı baskı işlemi ile yapabilirsiniz. Farklı desenler tercih ederek ev ve ofislerinizi dilediğiniz alanlara dönüştürebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Baskı Kullanım Çeşitleri ve Alanları

Duvar kağıdı baskının yüzlerce çeşidi vardır. Fakat reklam sektöründe reklam amaçlı olarak kullanılan iki çeşidi bulunmaktadır. Birinci çeşidi kağıt şeklinde 110 cm dikey parçalar yapıp ölçüye ek olarak yapılır ve görsel açıdan tamamlanmış olur. İkincisi de tekstil tabanlı duvar kağıdı olarak bilinir.

3 metre ile 50 metre tek parça halinde uygulanan bir üründür. Tekstil duvar kağıdı silinmeye uygun ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. En büyük avantajı ise parçalarının olmasıdır. Bu duvar kağıdını tek parça olarak da uygulamanız mümkündür.

Duvar kağıdı baskı il deforme olmuş kötü görüntüye sebep olan alanları kapatmanız mümkün. Bu işlemi uyguladığınız zaman alanlarınız farklı bir atmosfere sahip olacaktır. Her zevke uygun yapılan duvar kağıdı baskılar ile istediğiniz alanı istediğiniz başka bir alana dönüştürebilirsiniz.

Duvar kağıdı baskı ile çocuk odalarınızı da sevimli çizgi film karakterleri ile kaplatarak çocuğunuza uygun bir oda haline getirebilirsiniz. Duvar kağıtlarını istediğiniz tarzlarda kullanmanız mümkün. Duvar kağıdı baskı ile duvarlarınıza dev bir tablo görüntüsü de verebilirsiniz.