branda-baski

Branda Baskı Hakkında Bilgi

Dış mekan reklam reklam ve tanıtım ürünleri için branda baskı tercih edilir. Branda baskı meydan, cadde, sokak, duvar ve dükkan gibi işletmelerin reklamlarını branda baskı ile yapılmaktadır. Branda baskılar müşterilerin dikkatleri çekmesi amacı ile de kullanılır.

Branda baskı Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır. Farklı boyu seçenekleri olan branda baskılar asımları da kolay ve 4 kenarına kuşgözü çakılarak asılır. Kötü hava şartlarına dayanıklı bir baskı türüdür.  Kışın soğuğa yazına sıcağa dayanıklı olan branda baskıların farklı dikim seçenekleri de bulunmaktadır.

Branda baskı almadan önce ebadını kullanacağınız yere göre tercih etmelisiniz. Doğru alanda doğru ebatlar tercih etmek müşterinin daha çok ilgisini çekecektir. Hava koşullarını göz önünde bulundurarak hava koşullarına uygun dikimler tercih etmeniz gerekir. Branda baskıyı hangi alanda hangi amaçla kullanacaksanız ona göre bir tasarım hazırlanmalıdır.

Hazırladığınız branda baskıyı uygun ebatlar ve çözünürlük kalitesi yüksek, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Branda baskılar maliyet açısından da oldukça uygundur. Reklam açısından da sıklıkla tercih edilir. Reklam adına kullanılan branda baskılar tercih edilen işletmelere büyük getiri sağlar.